Fantaasiafotost

Fantaasiafotost

Pildistamisele kuluvat aega on keeruline ette ennustada kuna see sõltub väga palju teemast ja soovidest samuti tuleb arvestada meigile ja soengule kuluvat aega (meik, soeng, riietus ei ole hinnas).
Ennem pildistamist soovitaksime korra kohtuda, et saaksime paremini kõik nüansid läbi arutada ning plaanid paika panna.

Maksumus

Tunniajase fotosessiooni maksumus on  150eur + .... (sõltuvalt soovidest võib maksumus suureneda, hinna saame paika soovide põhjal)
Kõik tehtud pildid asuvad vaatamiseks parooliga kaitstud galeriis, galeriis olevatest piltidest mis korrigeerimsele lähevad saate valiku teha ise, hinnas sisaldub 25pildifaili (galeriis olevad fotodel on vesimärk ja failid on korrigeerimata). Pildid anname üle faili kujul jpg formaadis.
Lisafaili maksumus 5eurot,

Piltide kasutamine / tähtajad / failide säilitamine

MXM OÜ ja fotograaf Margus Vilisoo jätavad endale õiguse kasutada fotosessioonil tehtud pilte ettevõttega ja fotograafiga seotud kodulehe l / tel, voldikutes, fotoraamatus, facebook is ja teistel infokandjatel mis on otseselt seotud ettevõtte või fotograafi tutvustamise ja / või reklaamimisega va tasulistes reklaamides kolmandate osapoolte kasuks.

Pildifaile säilitame arhiivis oma äranägemise järgi st et me ei saa tagada pildifailide hilisemaid taastamisi või soove lisafaile tellida.

Töötlemata kujul lisatakse failid kodulehele vaatamiseks/valimiseks hiljemalt viie päeva pärast peale pildistamist.

Tellimus on võimalus täita ka samal päeval (lisatasu eest)

Peale pildivaliku esitamist anname töödeldud kujul failid üle 21 päeva jooksul

Soovitame pildifailid (kui oleme esitanud failid dvd plaadil või mälupulgal) laadida peale saamist kohe arvutisse või mõnele muule infokandjale. dvd plaat ega mälupulk ei pruugi olla igavene ning seetõttu ei saa me garanteerida pildifailide säilimist seal.

Võta meiega ühendust